ANA SAYFA    DÖVME MAKİNESİ     DÖVME MAKİNESİ SETLERİ     DÖVME BOYALARI     DÖVME İĞNESİ     DÖVME EKİPMANLARI     DÖVME MALZEMESİ     İLETİŞİM

 

 

LOST DÖVME MALZEMELERİ DÖVME MAKİNESİ İLETİŞİM

DÖVME MALZEMESİ İLETİŞİM - TATTOO MALZEMESİ İLETİŞİM

 

 

 

LOST DÖVME MALZEMELERİ AÇIK ADRESİ

 

 

Telefon:  0216 349 15 94    -    0539 945 06 65

 

 

MAIL ADRESİMİZ:    dovme_malzemesi@hotmail.com

                                         tattoo_malzemesi@hotmail.com


 ADRESİMİZ

Osman Ağa Mahallesi Kuş Dili Caddesi 30 Ağustos Sokak Apartman No:1 Dükkân No: 1 A

KADIKÖY - İSTANBUL
 

 

 

 

 

                                                                                                      AÇIK ADRESİMİZ


Dövme malzemesi satış stüdyomuzun açık adresi: Kadıköy Altı yol boğanın oradan sola sapıyorsunuz orası kuş dili caddesi oluyor. 50 metre ileride sağda çetin kaya mağazasını göreceksiniz. 15 metre daha ilerliyorsunuz önder büfenin üstünde satış ofisimiz lost tattoo piercing bulunmaktadır. 

 


  
                                                                       DÖVME MALZEMELERİ NİN KARGO İLE GÖNDERİLMESİ

Siparişi verilen dövme malzemesi ürününün ödemesi banka havalesi, eft veya posta havalesi ile yapıldıktan sonra LOST DÖVME MALZEMELERİ tarafından sizden Ad, Soy Ad, Adres ve Telefon bilgileriniz alınır. Malzeme teslimi kargo şirketleri tarafından yapılır. Teslimat sizin isteğinize göre isterseniz, kargo şubesinden teslimat veya adrese ilgili şahısa ürün teslimatı yapılır. Alıcının adreste olmaması durumunda ise ürününüz birinci derece yakınlarınıza teslim edilir. Ürün teslimatı 1-2 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Ürününüz kargoya teslim edilirken tüm güvenlik unsurları tarafımızdan gözden geçirilip, ürününü paketlenmesi büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Kargo ücreti alıcıya aittir. Mal teslimatınız yapıldıktan sonra, son kalan işlem tekrar bizimle temasa geçmek. Ayrıca PTT kargo ile kapıda ödeme istediğiniz de bu şekilde dövme malzemenizi göndere biliyoruz. Dövme malzemesi alımını PTTile kapıda ödeme yapılmasını istediğiniz takdirde size verilen PTT hesap numarasına alacağınız dövme malzemesinin tutarının  %10 nu hesaba yatırmanız gerekmektedir. Ürününüzü sorunsuz teslim aldığınızı bilmek, Lost Dövme Malzemesi satışı firması olarak en değer verdiğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti politikamızın son adımıdır. Kargo ile gönderilen dövme malzemeleri firmamız tarafından garanti altındadır.

 

 

 

 

 

 

 

   

PROFESYONEL DÖVME MALZEMELERİ SATIŞ PLATFORMU

PROFESYONEL TATTOO MALZEMESİ SATIŞ MERKEZİ

www.tattoomalzemesi.net

"